GeriSpor Şekerpare
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şekerpare

Hulki İLGÜN

Bayılırım, hele kaymaklısına hiç dayanamam. F.Bahçe de alem takım. Sezon boyu oynadığı rakiplerini yenip, bir anlamda hazmede hazmede bugünlere geldi. Sonunda Şekerspor'u da yenerek taraftarlarına bu galibiyeti adeta şekerpare olarak sundu. Üstelik yakın rakiplerinin de puan kaybetmesi şekerpareye kaymak oldu. Şimdi keyifle ye babam ye, hem de afiyetle.

Ama kolay değil be kardeşim. El oğlu, ‘‘Yok yendim, yok yenildim, aman 3 puan, olmadı 1 puan’’ derken, F.Bahçe kenardan kıyıdan tek tek basaraktan, üçer, üçer topladığı puanlarla bugünlere geldi. Liderlik koltuğuna da çöreklendi. Yakıştı da. Şimdi kaldır kaldırabilirsen. Eee, o halde bu ziyafet Fener'in hakkı. ‘‘Kayseri'nin pastırması, Antalya'nın portakalı, Samsun'un palamudu, İzmir'in üzümü, Çanakkale'nin dardaneli, Van'ın balı’’ derken, arada hamsinin kılçığı boğazına takıldı ama, Cimbom'u gagalayınca rahat bir nefes aldı. Şimdi kala kala sırada Gençler kaldı. Hem de sabıkalı Gençler. Hadi bakalım Fener, görelim seni. Madem böylesine kudretli Fener'sin, Ankara'ya gider, Gençler'i de yenersin. Unutma sen hem lig lideri, hem de koskoca Fener'sin.

Kısaca anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna az. Yemeklerin yemeği, ızgara köfte, az piyaz... Afiyet şeker olsun...

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle