Ege Haberleri

EGE

  Şekerbank’tan İzmir’in kurtuluş yıldönümüne özel kredi

  Hürriyet Haber
  08.09.2014 - 01:07 | Son Güncelleme: 02.09.2014 - 16:58

  Şekerbank, İzmir’in 92. kurtuluş gününe özel “Kahraman Kredi” kampanyası başlattı. İzmirli esnafın ve küçük işletmelerin her türlü finansman ihtiyacını karşılamayı hedefleyen “Kahraman Kredi” kampanyası, İzmir’in kurtuluş haftası nedeniyle İzmir, Aliağa, Ayrancılar, Bornova, Buca, Çamdibi, Gazi Bulvarı, Gıda Çarşısı, Hatay, Karabağlar, Karşıyaka, Menemen, Ödemiş, Pınarbaşı, Şirinyer, Tire ve Torbalı şubelerinde 01 – 12 Eylül 2014 tarihleri arasında devam edecek.

  Şekerbank, küçük işletmelerin lider bankası olma hedefi doğrultusunda, bu kesimde yer alan İzmirli müşterilerine, düşük faizli ve taksit ötelemeli finansman imkanı sağlayacak. 12 Eylül’e kadar devam edecek kampanya kapsamında 100.000 TL kredi için ilk taksitte 3 aya kadar erteleme imkanı, aylık yüzde 0.99 oranında faiz ve 19 TL sabit masraf tutarı uygulanacak.
  Şekerbank, Anadolu illerinin milli günlerinde esnafın yanında…
  Şekerbank, Anadolu’daki ticaretin ve ekonominin can damarı olan esnaf kesimini destekleyerek, üretimi ve istihdamı teşvik etmeyi amaçlıyor. Anadolu Bankacılığı misyonu doğrultusunda, Anadolu illerinin milli günlerinde esnafın yanında olmak amacıyla Kahraman Kredi kampanyasını geliştiren Şekerbank, birçoğu yaklaşık yarım asırdır aynı yörede ve yerde bulunan şubeleri aracılığıyla, yerel davranabilme yetkinliği sayesinde bulunduğu bölgeye özel çözümler sunuyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı