MANİSA HABERLERİ

Şehzadeler'de sporculara bisiklet desteği

DHA
27.04.2017 - 12:25Son Güncelleme :
DHA

ŞEHZADELER Kaymakamlığı öncülüğünde yapılan proje ile Kız İmam Hatip Ortaokulu, Milli Birlik Ortaokulu ve Dr. Ömer Faruk Meriç Ortaokulu bünyesinde kurulacak olan bisiklet takımına 36 bisiklet düzenlenen törenle teslim edildi.

Şehzadeler Kaymakamlığı'nın düzenlediği, Şehzadeler Belediyesi'nin katkıları ile hayata geçirilen proje kapsamında 3 ortaokulda bisiklet takımı kurulması için alınan 36 bisiklet, düzenlenen törenle sporculara teslim edildi. Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi bahçesinde düzenlenen teslim törenine Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, AK Partili Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Bisiklet yarışlarına katılma için oluşturulacak takımlara bisiklet desteğinde bulunduklarını ifade eden Şehzadeler Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu "Her bir okulumuza 12 bisiklet teslim ediyoruz. Okulun demirbaş kaydında olacak olan bu bisikletler sayesinde kurulacak olan bisiklet takımları şehrimizi düzenlenecek olan yarışlarda en iyi şekilde temsil edecek" dedi. Şehzadeler Belediyesi olarak eğitime ve sporcuya her alanda destek verdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik "Şehzadelerimizin çocukları daha çok spor yapsınlar ve daha büyük başarılara imza atsınlar diye, Şehzadeler Belediyesi olarak çocuklarımıza destek olmaya devam ediyoruz. Şehzadeler Kaymakamlığımızın önderliğinde bugün 36 bisikleti alarak 3 ortaokuluna teslim ettik. Eğitim, öğretime ve sporcularımıza destek olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz" dedi. Konuşmaların ardından düzenlenen törenle 36 bisiklet Kız İmam Hatip Ortaokulu, Milli Birlik Ortaokulu ve Dr. Ömer Faruk Meriç Ortaokulu öğrencilerine teslim edildi.

Mehmed Hakkı ÖZBAYIR/MANİSA,(DHA)

FOTOĞRAF

   

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Şehzadeler'de sporculara bisiklet desteği hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 12 25’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehzadeler'de sporculara bisiklet desteği haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı