KAYSERİ HABERLERİ

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in Örnek Ve Referans Melikgazi Belediyesi Ziyareti

IHA
15 Eylül 2015 - 15:06Son Güncelleme : 15 Eylül 2015 - 15:07

MELİKGAZİ BELEDİYESİNE ZİYARET

IHA

Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk ÇELİK, projeleri başarı ile uygulanmış belediye çalışmaları hakkında bilgiler almak üzere Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç’ı makamında ziyaret etti.
Manisa Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk ÇELİK, ziyaretlerinde bu ülkede bir KAYSERİ MODELİ’nden bahsediliyorsa bunda herkesin katkısı bulunduğunu çünkü şehrin bir bütün olarak geliştiğini ve büyüdüğünü ifade ederek “Çok değerli abimizi ziyaret ederek Şehzadeler şehri Fatih’in, Kanuni’nin şehri Manisa’dan selamlarımızı getirdik. Melikgazi Belediyesi ve çok değerli abimiz Memduh Büyükkılıç Türkiye’de örnek belediyecilik uygulamalarına imza atan bir belediye başkanıdır. Rahmetli babam 5 yıl Kayseri’de il müftülüğü yaptı. Hem bir baba dostu ve aile dostu, Türkiye’de marka bir belediye olmuş olan Melikgazi Belediyesi’nin Türkiye’ye nam salmış başkanımızın tecrübelerinden istifade etmek için geldik. Melikgazi halkına böylesine kıymetli bir başkana destek verdikleri için teşekkür ediyorum. Buradaki güzel belediyecilik çalışmalarını kendi belediyemizde de uygulamak istiyoruz. Özellikle geri dönüşüm, kentsel dönüşüm ve tarihi mekanların onarımı projeleri hakkında bilgi alacağız” dedi.
Melikgazi Belediyesi gerek merkez belediye olarak başarılı bir geçmişi olması gerekse örnek ve referans belediye olarak bilinmesi sebebiyle birçok belediye ekipleri, teknik heyeti ve başkan düzeyinde ziyaret edildiğini, bundan da çok memnun kaldıklarını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç “Başkanımıza hoş geldiniz diyorum. Babaları rahmetli Kayseri müftüsü olarak ayrıca Manisa’da müftülük yaptığı süreçte Ege Üniversitesi’nde okurken tanıştığımız ve fikirlerine değer verdiğimiz bir büyüğümüzdü. Tohum at, bitmezse toprak utansın sözünden hareketle böylesine güzel bir insanın oğlu Şehzadeler şehrinde belediye başkanı olarak hizmet veriyor. Bu dönem Manisa Büyükşehir oldu. Orada oluşan Şehzadeler ilçemizi vatandaşlarımız emin ellere teslim etmişler. Melikgazi Belediye Başkanı olarak 4 dönemi yaşıyoruz. Bizler insanlara hizmet etmek için çalışıyoruz. İnşallah en kısa zamanda şehzadeler şehrine giderek iadeyi ziyaret yapacağız.”dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in Örnek Ve Referans Melikgazi Belediyesi Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Eylül 2015 tarihinde saat 15 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in Örnek Ve Referans Melikgazi Belediyesi Ziyareti haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Ağustos 2017, Cumartesi
  • İmsak
   04:01
  • Guneş
   05:48
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   16:38
  • Akşam
   19:36
  • Yatsı
   21:09
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı