KAYSERİ HABERLERİ

"Şehrin İmarı Bize, İnsanın İmarı Size Düşüyor"

IHA
26.08.2015 - 16:36Son Güncelleme :

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA ÇELİK İL MÜFTÜSÜNÜ ZİYARET ETTİ

IHA

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, İl Müftülüğü’nü ziyaretinde belediyelerin şehrin inşası ve imarı için çalıştıklarını belirtti ve insanın imarı için çalışan İl Müftülüğü’ne her türlü desteği vereceklerini söyledi. Başkan Çelik, insanın manen eğitiminde çağın gerektirdiği tebliğ araçlarının da kullanılması gerektiğini kaydetti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bir süre önce kendisini ziyaret eden Yeni İl Müftüsü Şahin Güven’e iade-i ziyarette bulunarak "Hayırlı Olsun" dileklerini belirtti. Müftü Güven’e başarılar dileyen Başkan Çelik, "Akademik hayatınızdaki başarılarınızı biliyoruz. Bu makamda da layıkıyla işler yapacağınıza eminiz. Şehrin inşası ve imarında belediye olarak bizler çalışıyoruz. Ama insanın inşası ve imarı size düşüyor. Bu noktada vatandaşların manevi olarak eğitimine yönelik yapacağınız her hizmette bizleri de yanınızda kabul edin. Her türlü desteğe hazırız. Hedefimiz hem fiziki hem de manevi olarak halkımızı mutlu etmek" dedi.
İl Müftüsü Şahin Güven de Kayseri’nin en güzel hizmetlere layık bir şehir olduğunu söyledi. Güven şöyle konuştu: "Sizler sağ olun şehrimizin imarında elinizden gelen her türlü gayreti gösteriyorsunuz. Kayseri alimlerin bol olduğu, diyanet hizmetlerinin çok yoğun yapıldığı bir şehir. Bizlere düşen de eksiklikleri tamamlamak, sizlerin de desteğiyle el birliği içinde yeni projelerle yeni hizmetler üretmek."
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, ziyaret sırasında içinde bulunduğumuz çağda teknolojinin hayatımıza fazlasıyla girdiğini de hatırlatarak, "Çağın gereklerine uygun hizmetleri göz ardı etmemek lazım. İnternette, sosyal medyada çok geniş bir hizmet alanı var. Bir genç cep telefonunu elinden düşürmüyor. Çok farklı tebliğ araçları ortaya çıktı. Bunlara yönelik projelere de destek veririz" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden "Şehrin İmarı Bize, İnsanın İmarı Size Düşüyor" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Şehrin İmarı Bize, İnsanın İmarı Size Düşüyor" haberi güncellenecektir.

KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ

14 Aralık 2017, Perşembe
 • İmsak
  05:57
 • Guneş
  07:41
 • Öğle
  12:44
 • İkindi
  15:10
 • Akşam
  17:25
 • Yatsı
  18:58
Sayfa Başı