« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Şehrin bütünleşmesini herkes gördü"

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, “Orduspor'u canı gönülden destekleyen bir topluluk karşısında 3 puanı almak önemliydi” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Nedim Türkmen, yaptığı yazılı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında kazanılan 3 puanın, takımın birlik ve beraberlik içinde desteklenmesiyle alındığını belirtti.

Tribünde yer alan İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, AK Parti ve CHP Ordu Milletvekilleri, sinema sanatçısı Kadir İnanır ve büyük Orduspor taraftarının manevi desteği ile 3 puanın alındığını vurgulayan Türkmen, şunları kaydetti:
“Bu karşılaşmada 3 puan alarak önemli bir kazanç sağladık. Daha da önemlisi birlik ve beraberliği sağladığımız için mutluyum. İktidarı ve muhalefeti ile bir arada yürekten Orduspor'un desteklenmesi, bana göre 3 puandan daha önemlidir. Orduspor'u canı gönülden destekleyen bir topluluk karşısında 3 puanı da almak önemliydi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında takım, taraftar ve şehrin bütünleşmesini herkes gördü. Taraftarımız, yaz, kış, soğuk, sıcak demeden gelip takımlarını destekliyor. Taraftarımızın bu gönülden desteğini unutmadan, yolumuza emin adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Orduspor camiası olarak birlik ve bütünlük içinde çalışacağız. Orduspor camiası adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler