MUĞLA HABERLERİ

Şehit Yakınları Ve Gaziler Afyonkarahisar’da

IHA
27.10.2015 - 17:09Son Güncelleme :

AFYONKARAHİSAR İLİNDE DÜZENLENEN ETKİNLİĞE MUĞLA'DAN 1 ŞEHİT YAKINI VE 2 GAZİ GÖNDERİLDİ.

IHA

Afyonkarahisar Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızda Şehit Yakınları ve Gazilerimiz Cumhuriyetimizin Kazanıldığı Topraklarda’ projesi kapsamında 27-28-29 Ekim tarihlerinde 80 ilden 320 şehit yakını ve gazi Afyonkarahisar’da ağırlanacak.
Muğla’dan Afyonkarahisar’a düzenlenen etkinliğe 1 şehit ailesi ile 2 gazi katılıyor. Muğla Aile ve sosyal politikalar İl Müdürlüğüce belirlenen Şehit Ailesi Mehmet ve Hidaye Kamalı ile Malül Gazi Şükrü Yücebaş ile Kıbrıs Gazimiz Halil Büyükçakal etkinliğe katılmak üzere Afyonkarahisar’a gitti. Şehit ailelerini ve gazileri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu ve Muğla Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Akkuş ve Gazi Albay Sezai Kanlıyer uğurladı.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Akkuzu yaptığı açıklamada, “Bakanlığımızın değişik illerde düzenlediği etkinliklere ilimizde ikamet eden şehit yakınları ile gazilerimizi gönderiyoruz. Bu tür etkinliklerde aileler hem birbirleriyle kaynaşıyor, hem de moral buluyorlar” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Şehit Yakınları Ve Gaziler Afyonkarahisar’da hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 17 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehit Yakınları Ve Gaziler Afyonkarahisar’da haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı