BALIKESİR HABERLERİ

Şehit Savcı Kiraz Ayvalık Adliyesi'nde anıldı

DHA
31.03.2016 - 17:11Son Güncelleme :
DHA

İSTANBUL Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz, görevi başında şehit edilişinin 1'inci yıl dönümünde Ayvalık Adliyesi'nde anıldı.

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz için Ayvalık Adliyesi bahçesinde düzenlenen anma etkinliğine; Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Metin Tokel ile İlçe Emniyet Müdürü Tolga Alpay, Meteoroloji Müdürü Mehmet Emin Yılmaz, İlçe Gençlik Hizmetler ve Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu, Gümrük Müdürü Salih Arık ve adliye personeli katıldı.

Ayvalık Cumhuriyet Başsavcısı Metin Tokel, "Savcımız görevi başında vatan, millet için çalışırken haince katledildi. Bu, Türk savcılarını ve hakimlerini mesleklerini yapma hususunda daha da şevklendirdi. O ve onun gibi bu yolda şehit olan büyüklerimizin yolunda adalet dağıtmaya, devletimize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi. Merhum Savcı Kiraz için adliyede lokma hayrı da yapıldı.

Kadri KAYA / AYVALIK (Balıkesir), DHA)

FOTOĞRAF

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Şehit Savcı Kiraz Ayvalık Adliyesi'nde anıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2016 tarihinde saat 17 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehit Savcı Kiraz Ayvalık Adliyesi'nde anıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı