Gündem Haberleri

  Şehit polis Olgun Kurbanoğlu'nun annesi de bir hafta önce ölmüş

  DHA
  01.09.2015 - 15:57 | Son Güncelleme:

  Iğdır'ın Karakoyunlu ilçesi'nde PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Olgun Kurbanoğlu'nun bir hafta önce Kars'ın Susuz ilçesinde yaşayan annesi Sezile Kurbanoğlu'nu kaybettiği ortaya çıktı.Olgun Kurbanoğlu için bugün Iğdır Devlet Hastanesi önünde bir tören düzenlendi.Törene katılan şehit polis Olgun Kurbanoğlu'nun ablası Şenay Okuklu'nun çıplak ayaklı olması dikkat çekti. Acılı ablaya, daha sonra kadın polis memuru tarafından terlik verildi

  Babasını yıllar önce yitiren, annesini toprağa verdikten sonra 2 gün önce Karakoyunlu'daki görevine başlayan Olgun Kurbanoğlu için bugün Iğdır Devlet Hastanesi önünde bir tören düzenlendi.


  Şehit polis Olgun Kurbanoğlunun annesi de bir hafta önce ölmüş

  Törene, Vali Davut Haner, Emniyet Müdürü Yüksel Babal, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Ulus, Vali Yardımcıları Muhlis Arslan, Bilgehan Karanfil, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şehit polisin eşi, çocukları ve kayınpederi ise Susuz'a gittikleri için törende hazır bulunmadı.

  Şehit polis Olgun Kurbanoğlunun annesi de bir hafta önce ölmüş

  Törene katılan şehit polis Olgun Kurbanoğlu'nun ablası Şenay Okuklu'nun çıplak ayaklı olması dikkat çekti. Cenaze töreni için Kars'tan otomobille gelen çıplak ayakla inen acılı ablaya, daha sonra kadın polis memuru tarafından terlik verildi.

  Tören boyunca abla Şenay Okuklu ile şehit polis memurunun ağabeyi Sadık Kurbanoğlu'nun ağıtları törene katılanları duygulandırdı. İl Müftüsü Cüneyt Kulaz'ın duası sonrası Azeri kökenli Olgun Kurbanoğlu'nun cenazesi ambulansla 5'inci Hudut Alay Komutanlığı'na götürüldü.

  Şehit polis Olgun Kurbanoğlunun annesi de bir hafta önce ölmüş Iğdır'da PKK'lı teröristlerden saldırı: Bir polis şehit oldu

  CENAZE OTOPSİ İÇİN HELİKOPTERLE ERZURUM'A NAKLEDİLDİ

  Şehit polisin cenazesi askeri helikopterle otopsi için Erzurum'a getirildi. Mareşal Çakmak Askeri Hastanesi bahçesine inen helikopterden cenazeyi alan polisler minibüsle Adli Tıp Kurumuna götürdüler.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı