NİĞDE HABERLERİ

Şehit Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası başladı

DHA
25.04.2017 - 17:01Son Güncelleme :
DHA

NİĞDE Belediyesi’nin 6. sını düzenlediği ‘’Şehit Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası’’nın açılışı 5 Şubat Stadı’nın yanındaki suni çim sahada gerçekleştirildi.29 takımın mücadele edeceği turnuvanın başlama vuruşunu AK parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu ve Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan yaptı.

Niğde Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün düzenlediği ve bu yıl 6.sı yapılan ‘’Şehit Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası’’ nın startı verildi. Belediye Başkanı Akdoğan turnuvanın açılışında yaptığı konuşmada turnuvaya katılan tüm takımlara başarılar diledi.

 Akdoğan, ‘’ hem kamu kurumlarımızın hemde Niğde STK’ların bir bölümünün katıldığı ve 29 ayrı takımımızın yarıştığı futbol turnuvasını gerçekleştireceğiz. Turnuvanın centilmenlik çerçevesi içerisinde seyretmesini diliyorum. Sizlerin de buna riayet edeceğinizden hiç şüphem yok’’ dedi.

Başkan Akdoğan konuşmasında Niğde Belediyespor’un başarısından bahsederken takıma destek veren tüm taraftarlara da teşekkür etti. Niğde Belediyespor olarak başarılı bir sezon geçirildiğinin altını çizen Belediye Başkanı Faruk Akdoğan ‘’ 2.lige bu sene çıkmış olmamıza rağmen hem yönetim olarak hem teknik heyet hem de takım olarak iyi mücadele gösterdik. Bu sene düşme hattından kurtulamayacağımız beklenirken takımımız ilk 5 içerisinde son 4 haftaya kadar gelmeyi başardı. Ayrıca kendi grubumuzdan en az parayı harcayarak en iyi netice alan takım yine Niğde Belediyespor. Bu bakımdan bu uğurda gayret gösteren kulüp başkanımızı ve yönetimini Niğdeli kardeşlerim adına tebrik ediyorum. Önümüzdeki sezon daha iyi bir Niğde Belediyespor’la Niğdeli kardeşlerimizle beraber olacağımızı ümit ediyorum’’ diye konuştu.

Turnuvanın açılışında bir konuşma yapan AK Parti Niğde Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu da turnuvada mücadele edecek tüm takımlara başarılar diledi.

Uğur MART/NİĞDE,(DHA)

AK(AP)(25.04.2017,FOTOĞRAFLI)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Şehit Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası başladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 17 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehit Ömer Halisdemir Futbol Turnuvası başladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı