SAMSUN HABERLERİ

"Şehirden Köye, Gönülden Gönüle Projesi"

AA / Mustafa Günay
29.02.2016 - 18:22Son Güncelleme :

- AK Parti Ladik Gençlik Kollarınca ilçeye "Şehirden Köye, Gönülden Gönüle Projesi" kapsamında kütüphane kuruldu

AA / Mustafa Günay

SAMSUN (AA) - AK Parti Ladik Gençlik Kollarınca "Şehirden Köye, Gönülden Gönüle Projesi" kapsamında Ladik'te kütüphane kuruldu.

Salur Mahallesindeki 80.Yıl Ortaokulu’na kurulan kütüphanenin açılış törenine Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, AK Parti Ladik İlçe Başkanı Fikret Baştan, Gençlik Kolları Başkanı Recep Dirican, yönetim kurulu üyeleri ile öğrenciler katıldı.

Özbalcı, kütüphanenin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Kütüphanenin özellikle öğrenciler için faydalı olacağına inandığını ifade eden Özbancı, kütüphanenin iyi değerlendirilmesini temenni etti.

Daha çok genel kültürün geliştirilmesine yönelik kitapların yer aldığı kütüphanenin açılışı sırasında gençlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Samsun haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Samsun ilinden "Şehirden Köye, Gönülden Gönüle Projesi" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Şubat 2016 tarihinde saat 18 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Şehirden Köye, Gönülden Gönüle Projesi" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı