"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Şehirde caz zamanı

Caz tutkunlarının her yıl heyecanla beklediği, Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden Akbank Caz Festivali, 23’üncü yılında yine dopdolu bir programla kapılarını açtı.

Bu yıl 23’üncü yaşını kutlayan Akbank Caz Festivali, İngiliz müzisyen Malia’nın konseriyle başladı.
Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyesi Suzan Sabancı Dinçer ile Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil’in ev sahipliğinde, Emirgan’daki Sakıp Sabancı Müzesi’nin içinde yer alan The Seed’de düzenlenen açılışa Caroline Koç, Leyla Alaton, Alev-Halis Komili ve Dalia Garih’in de aralarında yer aldığı iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.
Malavi kökenli İngiliz müzisyen Malia, caz ve soul müziğin efsanevi ismi Nina Simone’un “Four Women”, “If You Go Away”, “Don’t Explain”, “Baltimore”, “Feeling Good”, “Wild Is The Wind”, “Marriage Is For Old Folks” gibi unutulmaz parçalarına getirdiği özgün yorumla dinleyenleri zamanda yolculuğa çıkardı.

2 sergi bir arada

Osman Şengezer’in tiyatro, bale ve operalar için çizdiği kostüm eskizleri ile “Evler” konulu resimlerinden oluşan sergisi, TEB Özel Bankacılık Nişantaşı Merkezi’nde açıldı. Sergi, 25 Ekim’e kadar ziyaret edilebilir.

Hitt Star Tanem Sivar

Radyocu Yasemin Şefik, Hitt Pera’da perşembe akşamları düzenlenen “Hitt Star” adlı partilerde bugün Tanem Sivar’ı konuk ediyor.

Birinci yıldönümü

İtalyan şef Antonio Carluccio’nun ünlü restoranı Carluccio’s’un Kanyon’daki şubesi, açılışının 1’inci yıldönümünü kutladı. İkinci şubeyi Göktürk’te açmaya hazırlanan Antonio Carluccio’nun ev sahipliği yaptığı kutlamaya iş, sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri katıldı. İtalyan lezzetlerinin tadıldığı kutlamada DJ Can Hatipoğlu performans sergiledi.


X