İZMİR HABERLERİ

Şehir Plancıları Odası Göztepe ile toplantıyı iptal etti

DHA
29.03.2017 - 21:27Son Güncelleme :
Şehir Plancıları Odası Göztepe ile toplantıyı iptal etti
DHA

Onur ATIŞ/İZMİR, (DHA) - GÖZTEPE’nin Gürsel Aksel Tesisleri’ne yapmayı planladığı yeni stadyumunun imar planına itiraz eden Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi, bu akşam sarı-kırmızılılarla gerçekleştireceği toplantıyı iptal etti.
Göztepe Kulübü yaptığı açıklamada odadan randevu talep ettiklerini, ancak görüşme isteklerinin karşılıksız kaldığını açıkladı. Göztepe, resmi internet sitesinden yayınladığı mesajda, “Randevuda göstermek üzere hazırladığımız Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi sunumumuzu tüm kamuoyu ile paylaşma gereği görmekteyiz. Kamu yararı gözetilerek planlanan tesisimizde, 365 gün yaşayacak olan, içerisinde 2 katlı otopark, halka açık spor alanları, müze, fitness merkezi, sosyal alanlar, çocuk eğlence merkezleri yer alacak. İzmir’e değer katacak stadyum projemizin tanıtım ve bilgilendirme sunumu basın mensuplarına ardından resmi sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile tüm kamuoyuna tanıtılacaktır. Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi İzmirimize çok yakışacaktır” ifadelerine yer verdi.
Odanın itiraz sonrası gelen sert tepkiler üzerine randevu vermekten vazgeçtiği ve Göztepe ile görüşmediği öğrenildi. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Şehir Plancıları Odası Göztepe ile toplantıyı iptal etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 21 27’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şehir Plancıları Odası Göztepe ile toplantıyı iptal etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı