ANKARA HABERLERİ

Sefire biçki dikiş kursunda

Hürriyet Haber
30.03.2016 - 16:42Son Güncelleme :

İsviçre Büyükelçisi Walter Haffner’in eşi Tamar Almagor Haffner, Çankaya Belediyesi Çankaya Evleri’nin düzenlediği biçki dikiş kursuna katılıyor.

Hürriyet Haber

Türk modasını yakından takip eden ve biçki dikiş kursuyla dört ay önce tanışan Tamar Almagor Haffner, en son ülkesinin milli gününde giydiği kağıttan elbiseyi kendisi dikmişti. Kurs boyunca çok çalışıp kendisine bir etek diktiğini belirten Haffner, eşi ve çocuklarına da kendi kreasyonlarından oluşan kıyafetler üretmek istediğini ifade etti. Kurs eğitmeninin ve kursiyer arkadaşlarının desteğinin kendisine büyük moral kaynağı olduğunu dile getiren Haffner, “Onlar sayesinde hiç yabancılık çekmiyorum. Bir yandan güzel kıyafetler dikiyoruz bir yandan da bol bol sohbet ediyoruz. Yan sınıfta müzik kursu var, biz de zaman zaman yan taraftaki müziğe eşlik ediyoruz. Yani burada günlerimiz şenlikli geçiyor” diye konuştu. 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Sefire biçki dikiş kursunda hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 16 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sefire biçki dikiş kursunda haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı