SAKARYA HABERLERİ

Seferden men edilen hacizli gemi, kıyıya sürüklendi

DHA
31.03.2017 - 22:00Son Güncelleme :
DHA

Aziz GÜVENER/KARASU (Sakarya), (DHA) - SAKARYA'nın Karasu İlçesi'nde hacizli olduğu için Sahilpark açıklarında demirli bulunan tarama gemisi, şiddetli dalgalarla birlikte sürüklenerek karaya oturdu.
Karasu İlçesi'nde üzerinde 6 ayrı haciz dosyası bulunduğu için 1 ay önce seferden men edilen tarama gemisi, demir attığı Sahilpark açıklarından dalgaların şiddetiyle kıyıya kadar sürüklendi. İzinsiz demirlediği belirtilen gemi, kıyıdaki dalgakıranlara çarparak durdu. Karasu Liman Başkanlığı, geminin sahibi olan şirketin haciz dosyalarını kaldırmak için çabaladığını ve borçlar kapandıktan sonra bulunduğu yerden alınacağını açıkladı.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Seferden men edilen hacizli gemi, kıyıya sürüklendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Mart 2017 tarihinde saat 22 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Seferden men edilen hacizli gemi, kıyıya sürüklendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı