« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sedefçi Olin'i kutladı

Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Beko Basketbol Ligi'ne yükselen Olin Gençlik Spor yönetici ve oyuncularını kutladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sedefçi, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Basketbol İkinci Ligi Final Grubu ikinci etap son maçında Hacettepe Üniversitesi'ni 65-58 yenerek grubu 2. sırada tamamlayan Olin Gençlik'in Beko Basketbol Ligi'ne yükselmesinin Edirne'de çok büyük bir heyecan yarattığını belirterek, şunları kaydetti:
“Olin bizim gururumuz, Yozgat'ta yapılan 1. tur maçlarında aldığı galibiyetlerle göğsümüzü kabarttı. Bu hafta da İstanbul'da yapılan 2. tur maçlarında Olin Gençlikspor'un yanında olmak, ona destek vermek amacıyla maçlara taraftarlarımızı gönderdik.

Edirne gibi tarih kokan bir kentin Beko Basketbol Ligi'nde takımının olmaması büyük eksiklikti. Trakya'da son dönemlerde rastlanmayan bir spor başarısını bizlere yaşatan başta oyuncularımıza, teknik kadromuza, Olin yönetimine şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca, Sinan Erdem Spor Salonu'nda kendilerine ayrılan tribünde yerlerini alan yaklaşık 4 bin Olin Gençlik taraftarına, maç boyunca takımlarını destekledikleri için teşekkür ediyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz