Gündem Haberleri

  Sedat Şahin'in yakalandığı operasyonun görüntüleri ortaya çıktı

  Çetin AYDIN/İSTANBUL
  18.05.2017 - 14:09 | Son Güncelleme:

  Organize suç örgütü elebaşı Sedat Şahin'in yakalanması için düzenlenen operasyonun görüntüleri yayınlandı. Organize Suçlar Mücadele Şube Müdürlüğü'nün Beykoz'da bulunan bir çiftlik evine düzenlediği operasyonun tüm detayları yayınlanan görüntüler ile ortaya çıktı.

  İstanbul’da, organize suç örgütü elebaşı Sedat Şahin’in yakalanmasıyla sonuçlanan Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün Beykoz’daki çiftlik evine düzenlediği operasyonun görüntüleri ortaya çıktı. 

  Görüntüler, Sedat Şahin ve 2 adamının yakalandığı çiftlik evinde, Organize Suçlarla Mücadele, Özel Harekat Timlerinin çiftlik evine girişiyle başlıyor. Polislerin yaptıkları aramalarda ele geçen gece görüş dürbünü, 2 lav, 10 kaleşnikof, M4 ve Thompson tüfek, 4 savunma tipi el bombası, sis ve ışık bombaları, susturucu, üç bin 900 adet mermi, 12 tabanca ve bomba yapımında kullanılan malzemelerin bulunması görüntülere yansıyor.


  Aramalarda Sedat Şahin’in fotoğrafları bulunan 3 kimlik ve yabancı ülkelere ait 3 pasaport da bulundu. Şahin’in yurtdışına kaçma hazırlığı yaptığı öne sürüldü. Operasyonda ele geçen silah ve mühimmatlar incelenmek üzere Polis Kriminal Laboratuvarı’na teslim edildi. Sedat Şahin ve 2 adamının emniyette sorguya alındığı bildirildi.

  Sedat Şahinin yakalandığı operasyonun görüntüleri ortaya çıktı
  Sedat Şahinin yakalandığı operasyonun görüntüleri ortaya çıktı

   

  Etiketler: Silivri , baskın
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı