Spor Seda Sayan'ın düğününde gazeteci krizi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seda Sayan'ın düğününde gazeteci krizi

YEREL HABERLER SEDA SAYAN'IN DÜĞÜNÜNDE GAZETECİ KRİZİ

4 nikah 3 gelinlik

İzmir'de işadamı Tuncay Kıratlı'yla evlenen Seda Sayan, üçüncü kez gelinlik giyerek düğününü İstanbul'da yaptı. Yeşilyurt Spor Kulübü'nde yapılan düğüne üstü açık spor kırmızı bir Mercedes otomobille gelen Seda Sayan-Tuncay Kıratlı, özel konuklarıyla mutluluklarını paylaştılar. Ancak davetlilerin ve medya ordusunun aşırı ilgisi yüzünden karmaşa yaşandı.

Düğün için üç gelinlik birden hazırlatan Seda Sayan, bunlardan birini giydi.

Seda Sayan ile Tuncay Kıratlı, düğüne futbolcu menajeri Bayram Tutumlu'nun kırmızı üstü açık spor Mercedes otomobili ile geldiler.

Kulübün bahçesinde bulunan konuklar arabanın önünü keserek sevgi gösterisinde bulundu. Bazı görevliler de damattan para almadan yolu açmadı.

Basın mensupları bu anı görüntülemeye çalıştığı sırada bir gazetecinin ayağı otomobilin tekerleği altında kaldı.

Sayan ve eşi, hiç poz vermeden sinirli bir şekilde içeri geçerken, gazeteciler içeri alınmadı. Konukların fotoğrafları dışarda çekildi.

Gazeteciler fotoğraf çekerken Seda'nın yardımcısı olduğunu iddia eden biri basın mensuplarını itelemeye kalktı. Bu sırada tartışma çıktı. Ortam gerginleşince basın dışarı çıktı.

Bir süre sonra Seda Sayan, gelinlikle sahneye çıkıp şarkı söylerken, gazeteciler içeri alındı. Sanatçının ricalarına rağmen bazı kameramanlar oturmadığı için Sayan, bütün gazetecilerin dışarı çıkmasını istedi.

Bir süre sonra Sayan, dışarı gazetecilerin yanına gelerek özür diledi. Sayan'ın iyi niyetlerine rağmen bazı kameramanlar yüzünden yine tartışma çıkınca Sayan, içeri gitti. Gazetecilerin büyük bir çoğunluğu da kulübü terk etti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle