Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Seçmeler 23-24 Mayıs'ta

Galatasaray Futbol Akademisi'nin 2011 yılı seçmeleri, 23-24 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, Türkiye'de bünyesinden (A) takımına en çok oyuncu veren futbol altyapı organizasyonu olan Galatasaray Futbol Akademisi'nin, İstanbul'da ikamet eden 1998 ile 2002 yılları arasında doğmuş lisanslı veya lisanssız futbolcu ve kaleci adaylarının katılabileceği Futbol Akademi seçmelerini, 23-24 Mayıs'ta gerekli şartları yerine getiren herkese açık olarak Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenleyeceği belirtildi.
Kayıtlar ile seçmelerin aynı günlerde eş zamanlı olarak yapılacağı aktarılırken, kayıt için, “www.galatasaray.org” internet sitesinde yer alan formun doldurulmuş olarak seçmelerde yer alacak sporcunun yanında bulunması gerektiğine işaret edildi.

Ayrıca, seçmelere katılacak adayların, velisinin nüfus cüzdan fotokopisi, kendi nüfus cüzdan fotokopisi ve yine internet sitesi üzerinden edinilebilecek olan muvaffakatnameyi yanlarında bulundurmaları gerekiyor.

Katılım için herhangi bir ücret istenmeyen seçmelere, 1998 ile 1999 doğumlu sporcular 23 Mayıs Pazartesi, 2000, 2001 ve 2002 doğumlu sporcular ise 24 Mayıs Salı günü katılabilecekler.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler