Gündem Haberleri

  'Seçimde halkı nasıl kandırırımın üzerinden siyaset yapmaktadır'

  A.A
  02.07.2007 - 12:15 | Son Güncelleme:

  Saadet Partisi GİK üyesi Mücahit Yanılmaz, “Bugün MHP terör üzerinden, CHP laiklikten, AKP merhamet dilenme ve mağduriyet üzerinden, Genç Parti ise içi boş, ayağı yere basmayan, 'seçimde halkı nasıl kandırırım'ın üzerinden siyaset yapmaktadır” dedi

  Yanılmaz, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, gündemdeki konulara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

  Son günlerde siyasi partiler arasında karalamalar, lekelemeler, dedikodular, ve söz dalaşları yaşandığını savunarak, konuşmaların çoğunun bilgi verici değil, “olağanüstü ürkütücü” olduğunu söyledi. Her konuşmacının ayrı bir felaket senaryosu ürettiğini belirten Yanılmaz, şunları kaydetti:
  “Bugün MHP terör üzerinden, CHP laiklikten, AKP Merhamet dilenme ve mağduriyet üzerinden, Genç Parti ise içi boş, ayağı yere basmayan, 'seçimde halkı nasıl kandırırım'ın üzerinden siyaset yapmaktadır. Hatırlayınız, geçmişte elinde iki anahtar ile milleti kandıranlar iktidar olmadı mı? Halkımızdan unutmayan ve attığı oydan emin olan bir tavır bekliyoruz.

  Dar gelirli vatandaş, iş arayan gençler, komik asgari ücret ile yaşamaya çalışanlar ve özellikle tarım kesimi, AKP iktidarını tekrar istemiyor. CHP, Genç Parti ve MHP'nin söylemlerini de inandırıcı bulmuyor. Geçmişte icraat yapıp halkın yüzünü güldüren Milli Görüş'ün tek partisi Saadet Partisi'nin sorunlara çözüm getireceğine ise halkımız yürekten inanıyor.”

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı