Seçim sandığında Yıldız Tilbe sevgisi

NEVŞEHİR (AA)
11 Ağustos 2014 - 13:30Son Güncelleme : 11 Ağustos 2014 - 14:33

Nevşehir'de bir seçmen, cumhurbaşkanı seçimi için kullandığı oy zarfına üzerinde "Sadece Yıldız Tilbe gönlümün cumhurbaşkanı. Evet, evet, evet ya cumhurbaşkanı ol ya da evlen benimle" yazılı Yıldız Tilbe'nin fotoğrafını koydu.

NEVŞEHİR'de cumhurbaşkanı seçimi için oy kullanan bir seçmenin, sandığa attığı zarfın içinden sanatçı Yıldız Tilbe'nin fotoğrafı çıktı.

Cumhurbaşkanı seçimi için oy verme işleminin bitmesinin ardından Yeni Çeşme İlköğretim Okulu 1028 numaralı sandıkta sayım yapan görevliler, bir zarfın içinde "Sadece Yıldız Tilbe gönlümün cumhurbaşkanı. Evet, evet, evet ya cumhurbaşkanı ol ya da evlen benimle" yazılı Yıldız Tilbe'nin fotoğrafını buldu.

Aynı zarfta yer alan oy pusulasındaki adaylara oy verilmediği belirlendi. Böyle bir durumla ilk kez karşılaşmadıklarını söyleyen sandık görevlileri, aynı sandıktan resmi olmayan sonuçlara göre cumhurbaşkanı seçilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a 200, Ekmeleddin İhsanoğlu'na 95, Selahattin Demirtaş'a ise 1 oy çıktığını, 2 oyun ise geçersiz sayıldığını bildirdi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı