Futbol Seç birini hocam
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  17
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Seç birini hocam

Deco, Sapara ve Quaresma’dan birini renklerine bağlayarak transfere nokta koyacaklarını belirten Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, “Bu konuda son sözü Mustafa Denizli söyleyecek” dedi.

BEŞİKTAŞ’ta sakatlığı nedeniyle uzun süre sahalardan uzak kalacak kaptan Delgado’nun yerine arayışlar hızlandı. Yıldırım Demirören, orta sahaya yeni takviye için dün akşam Genel Sekreter Kenan Öner, yöneticiler Şeref Yalçın, Nedim Sarsmaz ve Teknik Direktör Mustafa Denizli ile biraraya gelerek durum değerlendirmesi yaptı. Nihat Kahveci’nin menajeri Murat Kuş ile fikir alış verişi yapan yöneticiler, Avrupa’dan alınacak oyuncunun fiyatı konusunda tartıştılar.

Eksikler tamamlanır

Ünlü menajer Dino Pasalic’in önerdiği Chelsea’nin Portekizli yıldızı Deco ile Rosenborg’da oynayan Slovak Marek Sapara için düşüncelerini açıklayan Teknik Direktör Mustafa Denizli, “Chelsea’da forma giyemeyen ve şans bulamayan Deco’yu kiralık da olsa alırsak takımın orta sahasında sorun kalmaz. Rosenborg’da oynayan Sapara da çok önemli bir oyuncu. Birçok Avrupa takımının peşinden koştuğu bir isim ve maliyeti daha hesaplı. Deco ile Sapara arasında tercih yapmamız gerek. Bu iki oyuncudan birini takıma kazandırırsak eksiklerimiz tamamlanır” diye konuştu.

Demirören ise takımın başarısı için her klasta oyuncuyu alabilecek güçte olduklarını ifade ederek, “Beşiktaş’a sadece Türkiye değil Avrupa’nın konuşacağı önemli bir ismi almak istiyorum. Taraftarlarımız da bu konuda çok ısrarcı. Özellikle Quaresma’yı istemeleri beni çok heyecanlandırdı. Quaresma, Deco ve Sapara’nın menajerleri ile temasa geçip bu oyucuların kulübe getirecekleri ekonomik yük konusunda bilgi edinmek istiyoruz. Son karar hocamızın. Beşiktaş taraftarlarını bu yıl heyecanlandırıp zaferler kazandıracak bir ismi kısa sürede kadromuza katarak transfer defterini kapatacağız” müjdesi verdi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle