« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Seba’dan birlik çağrısı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

2000 yılında Beşiktaş'taki başkanlık görevinden ayrılacağını belirten Süleyman Seba, <ı>‘‘İnsanlar artık birbirini suçlamaktan kaçınsın. 2000 yılında herkes elbirliği ile hareket etsin’’ dedi.

Elbirliğiyle hizmet edelim

Beşiktaş Başkanı Süleyman Seba, siyah beyazlı camiaya birlik ve beraberlik çağrısı yaptı. Seba, 2000 yılında başkanlığı bırakacağını ve herkesin birlik beraberlik içerisinde olması gerektiğini belirterek ‘‘İnsanlar birbirini suçlamaktan kaçınsın. Kulüpte 10 bini aşkın kongre üyeside kardeş olsun. 2000 yılında herkesin elbirliği içerisinde hizmet etmesi gerektiğine inanıyorum’’ dedi.

Borç 20 milyon dolar

Beşiktaş'ın bir Avrupa takımı olduğunu ileri süren Seba konuşmasına şöyle devam etti: ‘‘Şu anda 20 milyon dolar borç var. Bunları asgariye indirmek istiyoruz. Kulüpten borçsuz ve genç bir kadro bırakarak ayrılmak istiyorum. Bunu da başarmak için yönetimdeki arkadaşlarımızla büyük bir çaba sarfediyoruz. Siyah beyazlı taraftarlar takımlarını desteklesinler ve sahip çıksınlar.’’

Karakartallar İnönü’de şov yaptı

Beşiktaş'ın dün İnönü Stadı'nda yaptığı açılış töreninden sonra antrenör Briegel yönetiminde iki takım halinde hazırlık maçı yapan siyah beyazlı futbolcuların formu dikkat çekti. Kaptan Mehmet ve Ayhan teknik oyunları ile alkışlanırken genç yıldız adaylarından Nihat, Yasin,

Savaş, İlhan'ın takıma uyum sağlamaları yöneticileri sevindirdi. Yeni transferlerden Scheaffer ve Hengen ise yüksek tempodaki performansları ile göz doldururken sergiledikleri futbol ile umut verdi. Bu arada genç tranfserlerden Atilla Birlik ve Ersen Martin taraftarlar tarafından beğenildi.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz