ISPARTA HABERLERİ

SDÜ'de elektronik ticaret konferansı

DHA
29.03.2016 - 10:45Son Güncelleme :
DHA

 

Mehmet ERÇAKIR/ISPARTA, (DHA) - ISPARTA Süleyman Demirel Üniversitesi'nde (SDÜ) Elektronik Ticarette Güncel Gelişmeler konferansı düzenlendi.
SDÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Naci Karaduman Amfisi'nde gerçekleştirilen 'Elektronik Ticarette Güncel Gelişmeler' konferansına bilişim danışmanı Atıf Ünaldı konuşmacı olarak katıldı. Mesleki bilgi ve birikimlerini öğrencilerle paylaşan Ünaldı, elektronik ticaretin mevcut durumu, elektronik ticarette farklı ödeme kanallarının özellikleri, alınabilecek güvenlik önlemleri ve bu alanda yaşanan gelişmeleri anlattı.
Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde bilgi ve iletişimin de önem kazandığını kaydeden Ünaldı, sosyal medyanın gücüne de değindi.

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Isparta haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Isparta ilinden SDÜ'de elektronik ticaret konferansı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 10 45’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SDÜ'de elektronik ticaret konferansı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı