« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Schuster takımı yalnız bıraktı

Süper Lig'in 21. haftasında deplasmanda Ankaragücü ile karşılaşacak olan Beşiktaş, maçın hazırlıklarına bu sabah yaptığı antrenman ile başladı.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Nevzat Demir Tesisleri'nde ilk yarım saati basına açık olan antrenmanda izinli olan teknik direktör Bernd Schuster yer almadı. Schuster'in Almanya'da olduğu ve bu akşam İstanbul'a döneceği öğrenildi. Ayrıca takım arkadaşlarından bir gün daha fazla izinli olan Guti, Fernandes ve Simao da çalışmada yer almadılar. Guti ve Fernandes'in yarın İstanbul'a döneceği belirtilirken, babası vefat eden Simao'nun daha sonra döneceği kaydedildi. Milli takım kamplarında bulunun Quaresma, Almeida, Sivok, İsmail ve Necip'de antrenmanda yer almadılar. Sakatlıkları süren Cenk ve Nihat takım ayrı çalıştı. Sağ toğunuda ağrıları olan İbrahim Toraman ise antrenmana katılmadı.

Alman teknik adamın yokluğunda yardımcı antrenör Manolo Ruiz yönetiminde yaklaşık 2 saat süre antrenman kondüsyon çalışmaları ile başladı. Daha sonra önce minik, ardından da normal kalede yapılan taktik maçlarla antrenman sona erdi.

Beşiktaş yarın saat 10.30'da yapacağı antrenman ile hazırlıklarını sürdürecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz