Schumacher’in ada evleri İstanbul’da satışa çıkıyor

Hürriyet Haber
30 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 29 Ekim 2008 - 21:25

Premier Group of Companies, ’Michael Schumacher Adası, Dubai’de’, rezidans ve villalardan oluşan lüks bir proje inşa ediyor.

The World Island (Dünya Adaları), Dubai’de yer alan ’Michael Schumacher Adası’nda birbirinden lüks yaşam alanları içeren projenin basın lansmanı ilk kez ’İstanbul Milyonerler Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Dubai’nin eşsiz ve hızlı gelişimini yansıtan ’Michael Schumacher Adası’ deniz kabuğu şekline sahip. Michael Schumacher’i keşfeden ve en yakın dostlarından biri olan menajeri Wilhelm F. Weber ’Ocean Life’ isimli bu ultra lüks yaşam alanlarından oluşan projede yine onu desteklemeye devam ediyor.

Dünya haritası şeklinde/images/100/0x0/55eabea8f018fbb8f893f7a3

Yukarıdan bakıldığında dünya haritası şekline sahip ’The World Island’ tamamı insan yapımı 300 yapay adadan oluşuyor. Türkiye’den Amerika’ya kadar birçok ülkenin adasına sahip ’The World Island’ dünyanın en özel, eşsiz noktalarından biri. ’Michael Schumacher Adası’, Schumacher’in ailesi ve yakın çevresi için özel bir vaha şeklinde tasarlanan lüks bir resort projesi. 26 görkemli villa, 128 lüks rezidans daire, Marina, Restoranlar, Bar, Spa ve Fitness Center alanı ile birbirinden lüks yaşam alanlarına sahip proje, elit kesimin buluşma noktası olma yolunda büyük bir hızla ilerliyor. Michael Schumacher Adası’ üzerinde gerçekleştirilen bu eşsiz projenin geliştiricisi Premier Group, ilk kez İstanbul’da gerçekleştirilecek olan ’Milyonerler Fuarı’nda Ferrari’nin müşterilerine gayrimenkullerden birinin yeni sahipleri olma imkanını verecek.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı