« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Schalke 04'ün Appiah inadı

Almanya 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından FC Schalke 04'ün menajeri Andreas Müller, Fenerbahçeli Stephen Appiah'ı kulübe getirmek için her türlü çabayı harcayacaklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Andreas Müller, FC Schalke 04'ün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile henüz anlaşamadıklarını, ancak Appiah'ın gelmek istediğini belirterek, “Appiah'ı Schalke'ye getirmek için her türlü çabayı harcayacağız” dedi.

Kulübüyle Fenerbahçe arasında anlaşabilmek için “büyük engeli” ortadan kaldırmaları gerektiğini ifade eden Müller, “Aslında bu defteri çoktan kapatmıştık, ancak şimdi her şey iyi görünüyor. Appiah bizim istediğimiz bir oyuncu” şeklinde konuştu.

Alman Milli Takım oyuncularından Gerald Asamoah'ın Appiah'la konuşmasının ve kendisine FC Schalke 04'te maddi imkanlardan söz etmesinin de Appiah'ın Schalke'ye gelmeyi istemesinde etkili olduğunu kaydeden Müller, “Ona Arena stadından, harika taraftarlardan ve iyi antrenman imkanlarından söz etti” dedi.

Kulüp tarafından bugün yapılan açıklamada da bu durumda bir değişiklik olmadığı, Fenerbahçe ile görüşmelerin sürdüğü bildirildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz