Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Schalke 04 Slaven Bilic'e teklif getirmiş

Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in menajeri Danko Dikic'in açıklamaları avrupanın önde gelen kulüplerinin Hırvat teknik adamın peşinde olduklarını bir kez daha kanıtladı. Dikic yakın süre önce Alman devi Schalkde 04'ün Bilic'e teklif getirdiğini açıkladı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic’in menajeri Danko Dikic, Sırp basınına Slaven Bilic’le ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Bilic’in Türkiye’de çok popüler hale geldiğini ifade eden Dikic, “İstanbul’da çok fazla ilgi görüyor. O kadar popüler ki taraftardan kaçacak duruma geldi. Futbolseverler Slaven’i 100 metre öteden bile görseler, boynuna atlamaya çalışıyorlar” diye konuştu. Bilic’in, teknik adamlık kariyerinde üst düzey bir seviyeye geldiğini ifade eden menajer Dikic, yakın bir süre önce Bundesliga ekibi Schalke 04’ün yaptığı teklifi de ilk kez açıkladı. Sırp menajer, “Schalke, Di Matteo’yu göreve getirmeden önce bize bir teklifte bulundu. Ama Slaven Bilic, ‘Schalke büyük bir kulüp ama teklifi kabul edemem’ karşılığını verdi. Beşiktaş’ta devam etmek istedi” diye konuştu.


"PLANLARI ARASINDA İNGİLTERE DE VAR"
Slaven Bilic’in, Almanya’da Hamburg’u çalıştırmak gibi bir ideali olduğunu savunan Danko Dikic, “Hamburg dışında İngiliz kulüplerini yönetmek de kariyer planları arasında yer alıyor” dedi. Bu açıklamalar sonrası İngiliz ekibi Newcastle United’ın Slaven Bilic’le ilgisinin ortaya çıkması da Beşiktaş taraftarını hayli tedirgin edecek gibi…Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler