« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Scala umut dağıttı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Denizleri aşacağız

KARHAN: Karhan'ın Ç.Rize maçından sonra benden ve arkadaşlarından özür diledi. Bu hareketinden dolayı kesinlikle ceza alacak. Profesyonel bir futbolcu için yaptığı hareket çok yanlış.

MİLAN: Bizden çekiniyorlar. Bunun nedeni de Türk futboluna ve Beşiktaş'a duydukları saygı. L.Moskovayı 2 maçta da yendik. Bu da Avrupa'nın bizden çekinmesi için bi neden.

TERİM: G.Saray, Süper Kupa'yı haketti. Terim'in uzun yıllar çalışmalarının ürünlerini topluyorlar. Süper Kupa'yı kazanmaları Türk Futbolu için pozitif bir olay. Terim, Fiorentina'da geleceğin takımını kuruyor.

GENÇLİK: Şampiyonlar Ligi'nde iddialı ekiplerle karşılaşacağız. Ancak, gençlik, coşku ve hırs, başarı getirebilir: Böylece denizleri aşabilirsiniz.

KADRO: 27 futbolcumdan 11'i forma giyecek. Bu diğerlerini beğenmediğim anlamına gelmez. Elimdeki futbolcuların hiçbirini başka yere göndermeyeceğim. Fazlı fizik açısından hazır değil.

MATEMATİK: Çok çalışmalıyız. Futbolda matematik yoktur. Her zaman 1+1= 2 etmez. Biz, oynamadan maç kaybetmeyeceğiz. Tüm kapasitemizi ortaya koyacağız.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şampiyonlar Liginde güçlü rakipler olduğunu fakat gençlik, hırs ve coşkunun başarıyı getireceğini açıkladı. Scala Milan'ın Beşiktaş'tan çekinmesine sevindiğini belirtti.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Nevio Scala, ‘‘Şampiyonlar ligi ve Türkiye liginde her oynayacağımız maç zor ve birbirine yakın, antrenman yapmaya dahi fırsat bulamayacağız. Ligde pazardan pazara olduğu gibi, Şampiyonlar Ligi'nde de çarşambadan çarşambaya oynayacağımız maçlara kazanmak için çıkacağız. Maçlarda güçlü takımlar galip gelir, grup karşılaşmaları sonunda ne olduğunu göreceğiz’’ diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz