Gündem Haberleri

GÜNDEM

  'Sayın Bakanım sizin için canımızı vermeye hazırız'

  Hürriyet Haber
  26 Mayıs 2011 - 11:33Son Güncelleme : 26 Mayıs 2011 - 16:59

  Ajda Pekkan, dün akşam verdiği konserde Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış için ''Her zaman sanat ve sanatçının yanında oluyorsunuz. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Allah sizi başımızdan eksik etmesin'' dedi.

  Ajda Pekkan, dün akşam Maslak TİM Gösteri Merkezi'nde Bilfen Okulları'nın 125 kişilik filarmoni orkestrası ve 100 kişilik korosuyla bir konser verdi. Ajda Pekkan'dan önce Hakan Aysev ve Eda Özülkü de sahne aldı. Konseri Başmüzakereci Egemen Bağış da izledi. Müzik için 100 yıl daha yaşamak istediğini

  Zeynep GÜRCANLI hurriyet.com.tr

  belirten Pekkan, ''Keşke müziğin akademik kariyerini de yapabilseydim. Hayatta ne para, ne pul, ne pırlanta isterdim. Sadece müzik için 100 yıl daha yaşamak isterdim'' dedi.

   

  ''ALLAH SİZİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN''

   

  Pekkan, konseri izleyen Egemen Bağış'a da övgü dolu sözler söyledi. Bağış için ''İyi ki varsınız'' diyen Ajda Pekkan, ''Sayın Bakanım her zaman sanat ve sanatçının sağolsun yanında oluyorsunuz. Muhteşem vizyonunuzla hep ülkemizin önünü açıyorsunuz. İyi ki varsınız, hep olun. Sizin için canımızı vermeye hazırız. Siz hep yanımızda olun. Allah sizi başımızdan eksik etmesin" diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı