« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saygımdan oynamadım

Son haftalarda adı Galatasaray ile anılan başarılı kaleci, “Kafam karışıktı. Mustafa Hocam beni oynatmak istedi. Ancak kendimi hazır hissetmediğim için oynamadım. Eğer yanlış anlaşıldıysam özür dilerim” diye konuştu.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’la henüz sözleşme imzalamayan ve Galatasaray’a transfer olacağı ileri sürülen kaleci Hakan Arıkan, Diyarbakırspor maçında oynamak istememesinin gerekçesini, “Kafam karışıktı. Hocama ve arkadaşlarıma saygımdan dolayı forma giymek istemedim” şeklinde açıkladı. Maçtan önce teknik direktör Mustafa Denizli ile aralarında bir diyalog geçtiğini ifade eden Hakan, “Evet, hocam beni ilk 11’de oynatmak istedi. Ancak ben kendimi hazır hissetmediğim için forma giymedim” dedi.
Hocam bana sahip çıktı
Hakan Arıkan, şöyle devam etti: “Şu anda açıklamak istemediğim bazı olaylar yaşadım. Bu yüzden kafam dolu. Forma giymek istemememin arkasında başka nedenler aranmasın. Ben hocama ve takım arkadaşlarıma her zaman saygılıyım. Kaldı ki, Mustafa Hocam bana her zaman sahip çıktı. Diyarbakırspor maçında kendimi hazır hissetmedim. Stresliydim. Bu hareketim yanlış anlaşıldıysa, herkesten özür dilerim.”
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Hakan Arıkan siyah beyazlı takımla henüz anlaşmaya varmazken teknik direktör Mustafa Denizli’nin başarılı kalecinin kalması için yönetime rapor verdiği öğrenildi.
Ciddi teklifler var
Hakan Arıkan’ın menajeri Olgun Peker, siyah beyazlı kaleciye G.Saray’ın yanı sıra Türkiye’nin önde gelen bir iki kulübünden teklif geldiğini söyledi. “G.Saray’la temasımız oldu ama sarı kırmızılı takıma imza attığımız yönünde çıkan haberler doğru değil” diyen Peker şöyle devam etti: “Ben şu anda yurt dışındayım. Perşembe günü Türkiye’ye döneceğim ve Beşiktaş yönetimi ile yeniden masaya oturacağız. Yapacağmız bu görüşmeden de sonuç alamazsak, temasta olduğumuz diğer kulüplerin tekliflerini değerlendireceğiz.”


Bunları da Beğenebilirsiniz