« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saygı göstermekten başka yapacak bir şey yok

Galatasaray Kulübü'nün yapılan olağanüstü genel kurul toplantısında seçimi kaybeden başkan adayı Mehmet Helvacı, Galatasaraylıların tercihine saygı göstereceklerini ve yapacak bir şeyin olmadığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Helvacı, seçimi bir Galatasaraylının kazandığını vurgulayarak, “Benim için seçimin kaybedildiğini düşünmek doğru değil. Aradaki farkın önemi yok. Önemli olarak tercihin ne olduğudur. Galatasaraylılar açısından bu tercih Ünal Aysal olarak gerçekleşti. Biz de buna saygı göstereceğiz, yapacak bir şey yok” dedi.

Galatasaray'ın bir başkana ihtiyacı olması halinde yeniden aday olabileceğini dile getiren Mehmet Helvacı, “Galatasaray'ın bir başkana ihtiyacı olursa, ben de aynı şartlarda yapabileceğimi düşünürsem yine aday olurum. Ama bu tabloda Galatasaray'ın yüksek oranla seçilmiş bir başkanı var. Dolayısıyla bugün için bir başkan adayına ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum” diye konuştu.

Helvacı, Galatasaray'da hiçbir zaman muhalefet yapmadığını dile getirerek, şunları kaydetti: “Hep doğruları söyledim. Galatasaray'ın doğrularına itibar etmeyenler, Galatasaray'a muhalefet etmişlerdir. Benim söylediklerimin hepsi doğruydu. Ben Galatasaray'da doğruları söylemeye devam edeceğim. Bütün söylediğim doğrular şu anda Galatasaray'ın kubbesinde asılı duruyor. Hiç kimse o doğruları görmezden gelemez.”

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz