Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sayan: Tuncay beni aldattı onu boşayacağım

  Hürriyet Haber
  02.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme: 02.12.2000 - 00:01

  Ünlü şarkıcı Seda Sayan yaz başında Yeşilyurt Spor Kulübü'nde sürpriz bir şekilde dünyaevine girdiği Tuncay Kıratlı'dan boşanmak için önceki gün dava açtı. Sayan, boşanacağı yolundaki dedikoduları daha önce ‘‘Nereden çıkarıyorsunuz bunu, boşanmıyoruz’’ diyerek yalanlamıştı. Ancak Sayan, dün Hürriyet'e yaptığı açıklamada boşanma davası açtığını söyledi.

  Sayan işi nedeniyle eşiyle sık görüşemediğini belirterek, ‘‘Evet, boşanıyorum. Zaten işlerimizin yoğunluğu nedeniyle görüşemiyorduk. Yani bir kopukluk vardı aramızda. Çok çalışıyorum ve evde olamıyorum. Yalnız kalınca da çapkınlık yapmaya kalktı. Bu yanlışlığını affetmem mümkün değil. Avukatım Nejat İnci'yle konuştum ve davayı 30 Kasım'da açtık. Bir daha evlenmek mi, tövbeler olsun!’’ dedi.

  KIRATLI: ALDATMADIM

  Kıratlı ise şunları söyledi:

  ‘‘Belli bir süre, işlerimizin yoğunluğu nedeniyle aramızda kopukluk oldu. Ancak, ben Seda Hanım'a asla ihanet etmedim, onu aldatmadım. Bunu ispatlarım. Eğer Seda Hanım'la yüz yüze görüşür ve konuşursak inanıyorum ki aramızdaki bu problemi halleder, yuvamızı kurtarabiliriz.’’

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı