« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Savunmaya Necati sahip çıktı

Çok hata yaptığı gerekçesiyle eleştirilen Galatasaray savunmasına Necati Ateş sahip çıktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Necati, “4 büyükler içerisinde en çok Galatasaray’a karşı pozisyon bulduk, ancak bu Galatasaray savunmasının kötü olduğu anlamına gelmiyor. Bizim iyi olduğumuz anlamına geliyor” dedi.

Galatasaray maçında galibiyeti hakettiklerini, hatta maçı 5-1 gibi farklı bir skorla kazanabileceklerini belirten Necati,  “Gündemi değiştiremedik, ama bir şansımız daha var. Evinde bu sezon hiç yenilmeyen lider Kayserispor’u yenerek gündemi değiştireceğiz. Oynadığımız futbol bunun ispatıdır” şeklinde konuştu.

EN ÇOK G.SARAY’A KARŞI POZİSYON BULDUK

Dört büyük takımla yaptığımız maçlarda Galatasaray’a karşı çok pozisyon bulduk, ama bu Galatasaray savunmasının kötü olduğu anlamına gelmiyor.  Bizim takımımızın performansıyla ilgiliydi. Tabii onlar da hata yaptılar, ama zaten goller ya da pozisyonlar bu şekilde oluyor, bireysel hatalarla oluyor.

MAÇI FARKLI KAZANABİLİRDİK

Galatasaray’a karşı çok iyi motive olduk. Biraz şansızlık, biraz beceriksizlik atamadık. Atsaydık çok farklı bir olurdu.  Üç top direkten dönüyorsa biraz da şanssızlık vardı.

60’lı dakikalarda benim direkten dönen topum gol olsaydı maç 3-1 bizim lehimize olacaktı. Belki de maç bununla 4-1 ya da 5-1’e gidebilirdi.  Ben golü kaçırdıktan 1 dakika sonra gol yedik. En azından bir puanı hak ettiğimizi düşünüyorum.

KAYSERİSPOR’U YENEREK GÜNDEMİ DEĞİŞTİRECEĞİZ

Bu maçta çok gol atmak istiyordum, gol atmak istiyordum, ama olmadı. Kazanmayı hak ettiğimiz düşünüyorum. Gündemi değiştiremedik, ama bir şansımız var. Bu hafta lider Kayserispor’la oynayacağız. Yine gündemi değiştirecek bir karşılaşma olacak. Kayserispor evinde hiç yenilmedi. Biz onları yeneceğiz ve yine bir ilki gerçekleştireceğiz.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler