ANKARA HABERLERİ

Savunma Bakanı Gönül ASO’ya destek verdi

Hürriyet Haber
21.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Türk silahli kuvvetlerinin malzeme sergilerinin bu yıldan itibaren Ankara Sanayi Odası’nda gerçekleştirilmesi kararına destek verdi. Gönül, savunma sanayiinde yerli katkı oranının artırılması konusunda Ankara Sanayi Odası’nın çabalarını da övdü, 1 Ekim tarihinde yapılacak açılışa katılacağını bildirdi.

Hürriyet Haber

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, ASO’nun evsahipliğinde gerçekleştirilecek Türk Silahlı Kuvetleri 2. Malzeme Sergisi hakkında bilgi vermek için Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül’ü makamında ziyaret etti. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek “TSK Malzeme Sergisi”nin bu yıldan itibaren artık ASO’nun evsahipliğinde hep Ankara’da gerçekleştirileceğini vurgulayan Özdebir, bununla TSK’nın ihtiyaç duyduğu lojistik ve levazım malzemelerinin yerli sanayiciler tarafından karşılanmasının amaçlandığını söyledi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Savunma Bakanı Gönül ASO’ya destek verdi haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı