Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Savcılığa suç duyurusunda bulunacaklar

Fenerbahçe maçı öncesi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in, "Broggi'yi arayıp 200 bin dolar teklif etmişler" sözlerinden yola çıkan Ankaragücü yöneticileri konunun araştırılması ve telefon numarasının kime ait olduğunu tespit etmek için savcılığa suç duyurusunda bulunma kararı aldı.

UĞUR TENEKECİOĞLU - ANKARA / DHA
SON GÜNCELLEME

Konunun peşini bırakmayacaklarını belirten yöneticiler ayrıca Futbol Federasyonu'nu da bu konuda göreve davet ettiler ve araştırma yapmasını istediler.

ÖZAT: "MÜFTÜOĞLU İLE HUSUMET ESKİ"

Ankaragücü antrenörü Ümit Özat, Fenerbahçe maçının hakemi Kuddusi Müftüoğlu ile futbolculuk yıllarından beri birbirlerini sevmediklerini belirterek, "Bizim aramızdaki husumet eski. Ben bir pozisyonda ağzımdan bir kötü söz çıktı diye hemen atıldım. Böyle bir şey olur mu? Aynı uygulama neden büyük takımların hocalarına yapılmıyor? Ben 6 sene Fenerbahçe'de top koşturdum, şimdi ise Ankaragücü'ne hizmet ediyorum. Ekmek yediğim yere de hiç ihanet etmedim. Ankaragücü'nün hakkını aramak için ne gerekirse yaparım" dedi.

Öte yandan bugün kısa bir ter idmanı yapan Ankaragücü'nde futbolculara çarşamba gününe kadar izin verildi. Antrenör Ümit Özat'ın ise hafta sonuna doğru Polonya'ya futbolcu bakmaya gideceği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz