Dünya Haberleri

  Savcılar dava açılmasını istedi

  Reha ERUS / ROMA
  10.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İTALYA Başbakanı Silvio Berlusconi hakkında görevini suistimal etmek ve küçük yaşta bir kızla fuhuş yapmak suçundan dava açılması istendi.

  Milano Başsavcısı Edmondo Bruti Liberali, Silvio Berlusconi’nin reşit olmayan biriyle fuhuş ve görevini kötüye kullanmaktan iki ayrı suçtan yargılanması gerektiğini belirtirken “Elimizde fazlasıyla kanıt bulunuyor” dedi. Ön inceleme mahkemesi gerekirse hemen veya beş gün içinde bir karar verecek.
  Ben bu devleti mahkemeye veririm
  Devlete karşı dava açacağını belirten Berlusconi basın toplantısında ağzında eksik olan diş yerini göstererek şöyle dedi: “İtalya uğruna kendimi feda etmemin bir örneği. Bana yapılan saldırı sonrası kırılan dişimin altındaki sinirler iyileşmedi. Oraya yeni bir diş bile ekletemiyorum. Özveri ile ülkem için didiniyorum. Yargıçlar beni linç etmeye devam etsin. Ama ben bu devleti dava edeceğim.”


  Noemi de bunga bungaya katılmış

  OGGI Dergisi’nin iddiasına göre Silvio Berlusconi’nin eşi Veronica Lario’dan ayrılmasına neden olan Noemi Letizia da 18 yaşından küçükken Milano’daki Arcore Malikanesi ve Sardunya Adası’ndaki Certosa Villası’nda düzenlenen bunga bunga partilerine katılmış. Partide çekilen fotoğrafların açık arttırma ile satılabileceği söyleniyor.

   

  Savcılar dava açılmasını istedi

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı