Gündem Haberleri

  Savcı sabahı bekleyemedi

  Yaşar KORKUSUZ, (DHA)
  31.07.2007 - 01:03 | Son Güncelleme:

  Akraba ziyaretine gittiği Kozan’dan "Gece gitmeyin" ısrarlarına rağmen "Sabah mesaim var" diye yola çıkan savcı kaza yaptı. Eşi ve diğer araçtaki iki kişinin öldüğü kazada savcı ile oğlu ağır yaralandı.

  ADANA Adliyesi’nde görevli Cumhuriyet Savcısı Ali Karabulut (53), eşi Nadire (52) ve oğlu Safa Karabulut’la (16) birlikte Kozan’daki akrabalarını ziyaret ettikten sonra, geç saatte Adana’ya dönmek istedi. Akrabalarının, yatıya kalıp sabah erken yola çıkma önerisini "Sabah 08.00’de mesaim başlıyor. Geç kalırım" diyerek geri çeviren Savcı Karabulut’un kullandığı otomobil ile İmamoğlu İlçesi yakınlarında karşı yönden gelen Harun Topaktaş (27) yönetimindeki otomobil çarpıştı.

  Bir yaralı daha var

  Kazada, savcının eşi Nadire Karabulut ile diğer otomobildeki Harun Topaktaş ve Battal Dayanıklı yaşamını yitirdi. Savcı ve oğlu ile diğer otomobilde bulunan Selami Gönül ise yaralı kurtuldu. Adana’daki Başkent Üniversitesi Yüreğir Hastanesi’ne kaldırılan savcı ile oğlunun durumlarının ağır olduğu bildirildi. Dikkatsizlikten kaynaklandığı belirtilen kazada kimin kusurlu olduğu araştırılıyor.

  3 ÖLÜ 3 YARALI

  Otomobillerin hurdaya döndüğü kazada Savcı Ali Karabulut’un eşi Nadire Karabulut yaşamını yitirdi. Harun Topaktaş ile yanındaki Battal Dayanaklı’nın da öldüğü kazada ağır yaralanan savcı ile oğlu yaşam savaşı veriyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı