« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Savaş

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
İlhan SÖYLER

Ne derler; perşembenin gelişi çarşambadan belli olur. Cumartesinin gelişi de perşembeden belliydi. Çünkü G.Saray'ın idmanını izlemiştim. Hırs, azim, savaş hepsi mevcuttu. Bunun Ankara'ya taşınması sürpriz olmayacaktı.

G.Saray artık savaşmasını biliyor. Şekerspor'u yabana atmayın. Çok koşan bir takım. O kendi canının derdinde. Bir G.Saray düşünün ki, bütün varyasyonları yapıyor, tek kale oynuyor, ama golü bir türlü bulamıyordu. Gol de yiyordu. Kaleci Mehmet Bölükbaşı yediği gollerin hepsinde hatalıydı. Tecrübe noksanlığı hemen göze batıyor. G.Saray kalesini korumak kolay değil. Zamanlama hataları yaptı.

Sahada bir Filipescu var ki saç baş yolduruyor. Gamsız mı, gamsız. Gollerin başlangıç noktasıydı. Filipescu o kadar rahatsın ki, çünkü Ümit sakat. ABD'de olan Ümit'in kulakları çınlasın. O olsaydı, sen bu rahatlığı ve formayı zor görürdün. Hakem Ünsal Çimen'in, kaleci Mehmet'in yaptığı penaltı hareketini kırmızı kartla değerlendirmesi lazımdı, ama bunu yapmadı. G.Saray'da fevkalede oynayan futbolcu yoktu.

K.Emre dün iyi oynamak için çaba sarfetti. Attığı golde topu kapması, kontrol etmesi ve vuruşu tek kelimeyle mükemmeldi. G.Saray yola devam ediyor. Bu yolda ilerlerken, taşlı zeminlerden geçecek ama inanıyorum ki, bu kadar mücadele edip semeresini görmezse yazık olur. Son olarak şunu da belirtmek lazım, G.Saray Ankara'da sisli ve kara bulutlu bir gece yaşadı ama bunu dağıtmasını da bildi.Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler