SAKARYA HABERLERİ

SAÜ’de “İnanç Ve Başarı” Söyleşisi Düzenlendi

IHA
27.10.2015 - 15:51Son Güncelleme :

SAÜ'DE 'İNANÇ VE BAŞARI' SÖYLEYİŞİSİ DÜZENLENDİ

IHA

Sakarya Üniversitesi Sanatsal Zeka Öğrenci Topluluğu tarafından “İnanç ve Başarı” isimli bir söyleşi düzenlendi.
Sakarya Üniversitesi Sanatsal Zeka Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen “İnanç ve Başarı” isimli söyleşi, 26 Ekim Pazartesi günü SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Söyleşiye Alev Esmer ve Şüheda Kaya konuşmacı olarak katıldı.
İnanmanın ve başarının hayatımızda çok önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Alev Esmer, “Sevdiğimiz işi yaparak aldığınız keyif, işten kazandığınız parayı harcarken aldığınız keyiften daha fazlaysa başarmışsınız demektir” diye konuştu.
Yaşadığı zorlukları ve deneyimlerini paylaşan Şüheda Kaya, “Benim bu başarı da bir ismim var, (CŞK) Cesaret, Şükür ve Kararlılık. Beni bu günlere getiren bunlardı” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden SAÜ’de “İnanç Ve Başarı” Söyleşisi Düzenlendi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça SAÜ’de “İnanç Ve Başarı” Söyleşisi Düzenlendi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı