SAKARYA HABERLERİ

Satso İntemak’15 Fuarında

IHA
07.10.2015 - 15:54Son Güncelleme :

SATSO İNTEMAK 15 FUARINA KATILDI.

IHA

Doğu Marmara illerinin sanayi ve ticaret odalarının katılımı ve destekleriyle Kocaeli Ticaret Odası ev sahipliğinde düzenlenen İNTEMAK’15 Fuarı, İNTEMAK’15 Fuarı 8 Ekim 2015 Perşembe günü kapılarını açıyor.
Fuarların, kentin ekonomisine kattığı gücün yanı sıra, İNTEMAK’15 ile birlikte Doğu Marmara illerinin; makine, yapı teknolojileri, kimyevi maddeler, mobilya, otomotiv ve yan sanayi, lojistik başta olmak üzere birçok sektörde gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları uluslararası bir platformda tanıtmak amacıyla Kocaeli Ticaret Odası’na; Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Yalova Ticaret ve Sanayi Odası, Gebze Ticaret Odası ile Körfez Ticaret Odası işbirliği ile organize edildi. Doğu Marmara illerini farklı alanlarda cazibe noktası haline getirecek olan ihtisas fuarları sayesinde bölge ticaret faaliyetlerinin artırılması, farklılaştırılması ve uluslararasılaştırılmasının da öngörüldüğü ihtisas fuarında, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası da stand açacak.
Doğu Marmara illerinin; makine, yapı teknolojileri, kimyevi maddeler, mobilya, otomotiv ve yan sanayi, lojistik başta olmak üzere birçok sektörde gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları uluslararası bir platformda tanıtılmasına imkan sağlayacak olan fuarda, 117 kurum ve kuruluş yer alacak. İNTEMAK’15 Fuarı, bölgeye sağlayacağı fuar turizmi girdisinin yanı sıra, Marmara Bölgesi’nin ticaret hacminin artırılmasına da imkan sunacak. Doğu Marmara firmaları, İNTEMAK’15’te çeşitli ülke ve illerden gelecek olan firmalar ve alım heyetleriyle aynı masada buluşacak. Tüm Doğu Marmara’yı kucaklayan, kapsamlı ve etki değerinin yüksek olacağı planlanan fuarın basına tanıtım törenine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş iştirak etti.
SATSO üyelerinin katılım anlamında büyük ilgi göstermesi beklenen fuar, 11 Ekim’e kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Satso İntemak’15 Fuarında hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 15 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Satso İntemak’15 Fuarında haberi güncellenecektir.

SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:20
 • Guneş
  08:08
 • Öğle
  13:05
 • İkindi
  15:25
 • Akşam
  17:39
 • Yatsı
  19:16
Sayfa Başı