SAKARYA HABERLERİ

Satso Başkanı Mahmut Kösemusul:

IHA
27.10.2015 - 16:02Son Güncelleme :

SATSO BAŞKANI MAHMUT KÖSEMUSUL, 1 KASIM SEÇİMLERİYLE İLGİLİ BEKLENTİLERİNİ AÇIKLADI

IHA

MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba ve Milletvekili Adayı Ali Rıza Acartürk’ü SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte misafir eden Başkan Mahmut Kösemusul, iş dünyasının 1 Kasım seçimleri ile ilgili beklentisini açıkladı. Kösemusul, “Güven ortamı olmadan başarı gelmez. İş dünyası olarak güçlü hükümetle birlikte güçlü bir ekonomi arzuluyoruz. Beklentimizin seçim sonrasında siyasi aktörlerde karşılık bulacağına inanıyorum.” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Zihni Açba ve Milletvekili Adayı Ali Rıza Acartürk, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. İş dünyasının 7 Haziran seçimlerinde olduğu gibi 1 Kasım seçimlerinde de beklentisinin aynı olduğunu vurgulayan Başkan Mahmut Kösemusul, güçlü ekonominin devlet gücü açısından önemini belirterek, “İş dünyası olarak biz her fırsatta dile getiriyoruz. Güven ortamı olmadan başarı gelmez. Güven ortamı olmazsa siyasi ve ekonomik başta olmak üzere istikrardan söz etmemiz pek mümkün değildir. Biz güçlü bir ekonomi arzuluyoruz. Bu da güçlü hükümetle birlikte gelecek aralıksız reformlarla olur. Reformlarla birlikte iş dünyasını ticaretini geliştirir, adımlarını daha sağlam atar. Beklentimizin seçim sonrasında siyasi aktörlerde karşılık bulacağına inanıyorum. 1 Kasım seçimleri ülkemiz, şehrimiz ve milletimiz için hayırlı olsun. Allah, duasını alacak hayırlı hizmetler sunmayı nasip eylesin.” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Satso Başkanı Mahmut Kösemusul: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Satso Başkanı Mahmut Kösemusul: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı