Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Satılmasına karşıyım"

Ankaragücü Teknik Direktörü Hakan Kutlu, Gaziantepspor'un transfer etmek istediği Turgut Doğan Şahin'in takımdan ayrılmasını istemediğini söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Kutlu, takımının bir onur savaşı verdiğini ve neredeyse tüm kadronun gençlerden oluştuğunu belirterek, “Biz ligde kalmak için transfer yasağının kalkmasını beklerken Turgut Doğan Şahin'in transferinin gündeme gelmesi bizi üzüyor. Ben kesinlikle Turgut'un takımdan ayrılmasını istemiyorum. Zaten kendisi de şu anda bizimle beraber” dedi.

Ligde ilk yarıyı 20 puanla tamamlamış olsalar ligde kalma yolunda umutlarının olacağını, ancak bu puanın çok gerisinde olduklarını ifade eden Kutlu, transfer yasağının kalkmaması durumunda ligde kalmalarının çok zor olduğunu söyledi. Hem sayısal hem de tecrübe açısından eksik olduklarını belirten Kutlu, şunları söyledi:

“Bu takım adeta bir onur savaşı veriyor. Tüm futbolcularım sadece forma ve taraftar için oynuyor. 4 günde ligin en güçlü ekiplerinden ikisinden 4 puan almayı başardık. Ancak kadromuz ligde kalmamız için yetersiz. Umarım transfer yasağı kalkar ve bugünkü çıkışımızı sürdürürüz. İnanıyorum ki yasağın kalkmaması durumunda da Mersin İdmunyurdu ve Beşiktaş maçlarında göğsümüzü kabartan gençlerimiz, sezon sonuna kadar formalarının hakkını verecektir.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler