Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Satılık Facebook arkadaşı

  hurriyet.com.tr
  03.12.2009 - 08:44 | Son Güncelleme:

  Facebook arkadaşlarınız size yetmiyor mu? İşte para karşılığı Facebook arkadaşı edinmenin yolu...

  Facebook aslında gerçek hayattan tanıdığınız insanlarla buluşmanız için geliştirilmiş bir platform ama zaman içinde kullanıcılara sadece gerçek hayattan tanıdıkları insan yeterli gelmez oldu. Özellikle de bir Facebook grubu veya sayfası yürütenler hep daha fazla yeni arkadaşlar veya üyeler kazanmak istiyorlar. Neyse ki uyanık bir firma bu konuda girişimlerini hızlandırdı.

  uSocial adlı firma 1167 dolar karşılığında Facebook sayfalarına en az 10000 yeni üye kazandırma sözü veriyor. Firma bu üyeleri, anlaşmalı olduğu özel tanıtım kanalları üzerinden geldiğini ve istenilen özelliklere sahip üyelerden oluşacağını söylüyor. Aynı mantıkla yeni arkadaş edinme imkanı da bulunuyor. Fakat uSocial, Facebook'un bu hizmetten rahatsızlığını duyurması nedeniyle şu an için "satılık arkadaş" hizmetini askıya almış durumda.

  Firmanın CEO'su Leon Hill'in açıklamasına göre şu anda Facebook'un 300 milyonu aşkın üyesi arasından yaklaşık 60 milyon kişiye ulaşabildiklerini ve bu 60 milyon kişi arasından yeni arkadaş kazandırdıklarını açıkladı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNANLAR

   Sayfa Başı