BATMAN HABERLERİ

Sason ilçe Milli Eğitim Müdürü Eren:

AA / Metin ÖZMEN
15 Ocak 2015 - 15:08Son Güncelleme : 15 Ocak 2015 - 15:09

-"Öncelikli amacımız, hızla değişen dünyada çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma, milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bir nesil yetiştirmektir"

AA / Metin ÖZMEN

BATMAN (AA) - Sason ilçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Eren, "Öncelikli amacımız, hızla değişen dünyada çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma, milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bir nesil yetiştirmektir" dedi.

Eren göreve yeni başlaması dolayısıyla yaptığı açıklamada, ilçede Milli Eğitim Müdürlüğü yapmanın gurur ve heyecanı içerisinde olduğunu belirterek, Sason’daki eğitim kalitesinde emeği geçen tüm eğitim yöneticisi ve öğretmenlere teşekkür etti.

Eğitim meselesinin aynı zamanda memleket meselesi de olduğunu ifade eden Eren, "Öncelikli amacımız hızla değişen dünyada çağın gerektirdiği bilgi ve donanıma. milli, ahlaki ve evrensel değerlere sahip bir nesil yetiştirmektir. Bunun da ancak şeffaf ve katılımcı ekip bilinciyle olabileceğinin farkındayız. Bu noktada herkesi ortak bir bilinç ve gaye etrafında birleştireceğimize olan inanç sonsuzdur. Değerli idareci ve öğretmen arkadaşlarımızın bu hususta saygı, sevgi, hoşgörü ve özveriyle çalışacaklarından şüphem yoktur" dedi.

Eren, konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Her şey eğitimle başlar. Dünyanın barışı, huzuru, refahı eğitimle ancak var olabilir. Eğer bizler dünyayı daha güzel bir hale getirmek istiyorsak sarılacağımız yegane kavram eğitimdir. Cehaletin karanlığını yok ettiğimiz zaman ilerleme ve modernliğin parıltısını göğümüzde görebiliriz. Tüm kurumlarımızın, sivil toplum örgütlerimizin işbirliği ile bu noktada gerekli çalışmaları yürüteceğiz. Çünkü atılacak her adımın ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin yarınının şekillenmesinde ne derece büyük bir öneme haiz olduğunun farkındayız. Halkımıza hizmet etmek için geldik ve Allah nasip ettiği müddetçe bu yolda canla başla çalışacağız. Karşımıza çıkacak olan güçlüklerin bizi yıldırmayacağından, eldeki imkanları en etkili şekilde kullanacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Batman haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Batman ilinden Sason ilçe Milli Eğitim Müdürü Eren: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ocak 2015 tarihinde saat 15 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sason ilçe Milli Eğitim Müdürü Eren: haberi güncellenecektir.

  BATMAN NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   03:40
  • Guneş
   05:26
  • Öğle
   12:30
  • İkindi
   16:15
  • Akşam
   19:14
  • Yatsı
   20:45
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı