Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şaşkın İskoçlar

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi G.Rangers'in aylık dergisine göre Cimbom'u hala Fatih Terim çalıştırıyor. Sarı kırmızılılar'ın 14 olan lig şampiyonluğu 13 olarak gösteriliyor.

G.Saray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakibi Glasgow Rangers'in aylık resmi dergisine göre Cimbom'u hala Fatih Terim çalıştırıyor. Rangers'ın geçen sezon kadrosuna kattığı Tugay'ın görüşlerine tam sayfa ayıran derginin G.Saray'ı tanıtan bölümünde en tehlikeli oyuncular olarak Hagi, Jardel ve Okan gösterilirken, sarı kırmızılıların 14 olan lig şampiyonluğu 13 olarak yer aldı.

TUGAY:"İSTANBUL'A GİTMEKTEN KORKMAYIN" Derginin "Tugay'ın korkusu yok başlığı" ile verdiği haberde, yıldız futbolcunun takım arkadaşlarına İstanbul'a gitmekten korkmamalarını söylediğini belirterek, Tugay'ın şu görüşlerine yer verdi: "Futbol bir oyun, savaş değil. Leeds taraftarlarının başlarına gelenlere çok üzüldüm, böyle şeyler yeniden yaşanmayacak. Hiçbir şey insan hayatından daha önemli değil" Cehenneme Hoş Geldiniz sloganın insan hayatını kastetmediğine değinen Tugay, Türk taraftarlarının takımlarının 4-5 gol atmasını istediğini cehennemin sadece skoru yansıttığını belirtti.

KALBİMDE YERİ AYRI
14 yıl top koşturduğu Galatasaray'a karşı oynamaktan ayrı bir zevk alacağını söyleyen Tugay, Galatasaray'ın kalbinde ayrı bir yeri olduğunu ve İstanbul'da iyi karşılanacağından emin olduğunu söyledi.


Bunları da Beğenebilirsiniz