Gündem Haberleri

GÜNDEM

  ŞAŞIRTAN BENZERLİK

  İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA)
  13.09.2012 - 11:42 | Son Güncelleme:

   - DÜNYACA ünlü şarkıcı Rihanna’nın göğüslerinin altına yaptırdığı Yunan mitolojisindeki bereket tanrıçası ’İsis’ dövmesi moda oldu.

  Rihanna’nın dövme fotoğrafını sosyal paylaşım ağı İnstagram’da paylaşmasının ardından dövmeciler, Rihanna dövmesi yaptırmak isteyenlerin randevu talebine yetişmeye çalışıyor. Antalya’da dövme ve tatoo uzmanı olan Meryem Gökçen, ilk ’İsis’ dövmesini 3.5 saatte yaptı. Dövmeyi saatlerce süren bir çalışmanın ardından ortaya çıkardıklarını kaydeden Gökçen, "Çok basit gibi görünen fakat bir o kadar karışık bir dövme. Gölgeleri ve kanat kıvrımlarını oluşturmak zor oldu" dedi.

  Rihanna dövmesini kalıcı ve geçici olarak iki ayrı çeşit yapabildiğini belirten Gönçen, "Denemek için ve moda yaratacağını düşünenler için kalıcı dövme yerine geçici dövmeyi tavsiye ediyorum. Çünkü ’İsis’ dövmesi oldukça büyük bir çalışma. İğne ile kalıcı dövmeyi yaptırdıktan sonra olabilecek bir pişmanlıkta geri dönüşümü çok zor. Bu nedenle ilk önce geçiciyi öneriyorum. Dövmeye alışanlar için daha sonra kalıcısı yapılabilir" diye konuştu.                            

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı