« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sarvan cileden çıkardı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

F.Bahçeli yöneticilerden Gürbüz Refioğlu, Abdullah Kiğılı ve Ali Yıldırım, orta hakem Oğuz Sarvan'ı ağır şekilde eleştirdi. Refioğlu, ‘‘Hakemler Hilmi Ok'tan fetva alarak maça çıkıyor’’ dedi.

Büyük tepki

F.Bahçe-Trabzon maçını yöneten Oğuz Sarvan, kritik pozisyonlardaki tartışmalı kararları nedeniyle sarı lacivertlilerden büyük tepki gördü. Başkan Vekili Gürbüz Refioğlu, Oğuz Sarvan ve Merkez Hakem Komitesi'ni hedef alan ağır suçlamalarda bulunarak şunları söyledi:

Trabzon'u kolladı

‘‘Hakemler, Hilmi Ok'tan fetva alarak maça çıkıyor. Ama biz yılmayacağız. İstedikleri kadar uğraşsınlar, Fenerbahçe şampiyon olacaktır.’’ F.Bahçe Basın Sözcüsü Abdullah Kiğılı da Sarvan'ın maçı çığırından çıkardığını öne sürerek, ‘‘Hakem Fenerbahçe'yi sindirdi. Takdir haklarını hep Trabzonspor lehine kullandı’’ dedi.

Bizi şaşırttı

F.Bahçe Futbol Şubesi Sorumlusu Ali Yıldırım da, Oğuz Sarvan'ın kendilerini şaşırtan bir yönetim sergilediğini söyledi. Yıldırım, ‘‘Oğuz Sarvan güvendiğimiz bir hakemdi. Ancak Trabzon maçında bizi yanılttı. Herşeye rağmen kazandığımız için sevinçliyiz’’ diye konuştu.
Bunları da Beğenebilirsiniz