TEKİRDAĞ HABERLERİ

Sarıpolat Pazarı Büyük İlgi Gördü

IHA
26.10.2015 - 16:31Son Güncelleme :

SARIPOLAT MAHALLESİNDE İLK KEZ KURULAN PAZAR, 15 GÜN SONRA YENİDEN KURULDU

IHA

Tekirdağ Büyükşehür Belediyesi’nin Kırsal Turizmi Geliştirme Projesi kapsamında Malkara ilçesine bağlı Sarıpolat Mahallesinde kurulan pazar büyük ilgi gördü.
Sarıpolat Mahallesi’nde ilk kez kurulan Mahalle Pazarı, kararlaştırıldığı üzere 15 gün sonra yeniden kuruldu. Süleymanpaşa ve Malkara ilçelerinden gösterilen ilgiden memnun kalan mahalle sakinleri, işi giderek daha iyi uygulayacaklarını böylelikle projeye sahip çıkacaklarını dile getirdi.
Öte yandan proje kapsamındaki tüm mahallelerde olduğu gibi Sarıpolat Mahallesi’nde de eski tuvaletlerin yıkılıp yerleri temizlendikten sonra konteyner tipi modern tuvaletlerin yerleştirilmesi için çalışmalara başlandığı bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Sarıpolat Pazarı Büyük İlgi Gördü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 16 31’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sarıpolat Pazarı Büyük İlgi Gördü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı