"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Sarılaci gece

Fenerbahçe kulübü tarafından piyasaya sürülen Sarılaci adlı kozmetik ürünlerinin tanıtımı, önceki akşam Fenerbahçe Sosyal Tesisleri’nde yapıldı.

Parfüm, jöle, tıraş kremi, sabun, şampuan ve duş jelinden oluşan ürün yelpazesini tanıtmak için düzenlenen davete spor, iş, sanat ve siyaset hayatından pek çok tanınmış sima katıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Zeki Alasya, Çağla Şikel, Alişan, Daum, Atilla Saral, Cengiz Kaptanoğlu, Emin Cankurtaran, Duran Akbulut, İstanbul Valisi Muammer Güler ile futbolculardan Anelka, Ümit Özat, Servet ve Serhat’ın bulunduğu gecede İbrahim Tatlıses sahneye çıktı.

Garibanın rakı keyfi kalmadı

Halk içinde panik yaratan, Kadir İnanır gibi rakıdan vazgeçmeyeceği düşünülen isimleri bile bu içkiden bir süreliğine uzaklaştıran kaçak rakı olayı, İbrahim Tatlıses’i pek de etkilemedi. Geceye şarkılarıyla renk katan türkücü, kuliste rakı şişesini eline alıp ‘Allah bizi sahtekárların elinden korusun. Garibanın bir rakı keyfi vardı, onu da mahvettiler’ dedi. Tatlıses, daha sonra ise kendisini en ön masadan izleyen Aziz Yıldırım ve İstanbul Valisi Muammer Güler’le objektiflere poz verdi.

Eski sevgiliye rakip oldu

Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi ‘Aşka Sürgün’ün önceki gün ekrana gelen ilk bölümünü, tüm ekip bir arada Reina’da izledi. Adı bir dönem Özcan Deniz’le anılan ve bu dizinin başrol oyuncularından olan Beren Saat, basının ilgi odağı durumundaydı. Deniz’in rol aldığı ‘Haziran Gecesi’ ile ‘Aşka Sürgün’ün aynı gün ve saatte yayınlanacağı hatırlatılan Saat, ‘Biz yaptığımız işe güveniyoruz’ dedi. Çok heyecanlı olduğu gözlenen genç oyuncu, Özcan Deniz ile ilgili sorulara da şu karşılığı verdi: ‘Bir ilişki başlamıştı ve bitti. Şu an Özcan’la hiçbir ilgim yok. Mahsun’la oynamayı da ben seçmedim. Ajansımdan böyle bir teklif geldi, ben de kabul ettim.’

Ana kız eğlencede

Mehmet Ali Erbil’den boşanan Sedef Altuntaş, annesi İffet Erkuvan ile geçtiğimiz gece Ulus’taki Kapkara adlı gece kulübünde eğlendi. İffet Hanım’ın yüzündeki estetik güzelliği hemen fark edildi.

Yine yok yazılmadık

Deniz Seki ile sevgilisi Selim Yalın, haftanın hemen her gecesi Beyoğlu Wanna’da boy gösteriyor. Geçtiğimiz gece de geç vakitlere kadar bu mekandan çıkmayan çift, kapıların kapanmasına yakın oradan ayrılıp evlerinin yolunu tuttu. Seki, kapıda belirdiğinde bu kulübün kendileri için vazgeçilmezliğini ‘Bu gece de yoklamada vardık, yok yazılmadık’ esprisiyle kanıtladı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI